Hakkımızda

Hakkımızda

Elma Kitap Hakkında


Değerli Müşterilerimiz,

Kurulduğumuz 2007 Yılından Bugüne Kadar Hızla Büyüyen Şirketimizde Yüzlerce Ürün Çeşidiyle Siz Değerli Müşterilerimize Uygun, Güvenilir ve Hızlı Hizmet Vermenin Grurunu Yaşıyoruz.

Şirketimiz, İnternet Üzerinden Yapılan Sınavlara Hazırlık, Okula Yardımcı ve Kültür Kitap Satışlarına Yön Vermeyi ve Sektöre İvme Kazandırmayı Kendine Misyon Edinmiştir. Amacımız; Her Geçen Gün Gelişen ve Değişen Teknolojiyi Yakından Takip Ederek ve Kendimizi Yenileyerek Siz Değerli Müşterilerimize Daha İyi ve Daha Kaliteli Hizmet Sunabilmektir.
 
Alternatif Ödeme Seçenekleri ile Uygun İndirimlerle; Kapıda Ödeme ve Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına  Taksit  ve Sitemize Üye Olmanız Halinde Ekstra İmkanı Sağlamaktadır. Sistemimize Üye Olduğunuz Takdirde Kampanyalardan Yararlanabilir, Her Alışverişinizde Puan Kazanıp Biriken Puanlarınızı Kullanabilirsiniz, Sitemize Üye Davet Edip Ekstra puanlar Kazanabilir, Yorum ve Paylaşımlarda Hediye Puanlar Alabilirsiniz. Avantajları Kaçırmayınız.

Çeşitli Ürün Seçenekleri , Güvenli ve Hızlı Teslimat Güvencesiyle, İhtiyacınız olan Kitapları Bütçenize Uygun Fiyatlarla Kapınıza Getiriyoruz. Kaliteli hizmet, Zengin Ürün Yelpazesi, Güncel ve Anlık Fırsatlarımız ile Müşterilerimize Keyifli Bir Alışveriş Yaşatmak En Büyük Hedefimiz. 
Telefon 1: 0 (542) 746 31 55
e-Posta: info@elmakitap.com

Ticaret Sicil No: 004024
Vergi Dairesi: Amasya
Vergi No: 34652162458
Mersis No: 3465216245800017